Bruno i Për’Puthen pjesë e videoklipit të famshëm, ja çfarë kemi humbur

Bruno është një nga konkurrentët e Për’Puthen më të komentuar për shkak të raportit me vajzat dhe polemikave që shpesh ndezin studion.

Por fama e Brunos nuk ka filluar nga emisioni.

Ai ka qenë pjesë e videoklipit të këngëtares së famshme Ada.

Projekti që Bruno u bë pjesë titullohet ‘Sonte’ dhe është një nga këngët më të pëlqyera të ndjekësve.

Këngëtarja prej kohësh i është përkushtuar muzikës ku ka sjellë mjaft projekte interesante për ndjekësit.

Linku: https://www.youtube.com/watch?v=wG8ZnkUwjYw

Rreth alb ko