Kryeministri: Kartolinë vjeshte nga Puka Turistike

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë të diel të publikojë një video nga qyteti i Pukës tashmë ai është kthyer në një promovues i bukurive natyrore.

Përmes një postimi në “Facebook”, Rama iu uroi ndjekësve të tij një të diel të paqtë.

“MIRËMËNGJES ????

dhe me këtë kartolinë vjeshte nga Puka e Rilindur Turistike, ju uroj një të diel të paqtë????”, shkruan Rama.

https://www.facebook.com/watch/?v=176707901249453&t=19

Rreth albania today news