Zyrtarizohet trajneri i ri i Skëndërbeut

Postimi bë faqen zyrtare të klubit Korçar zyrtarizon trajnerin e ri të Skënderbeut.

Postimi i plotë:

“Skënder Gega, zyrtarisht Bardhekuq”

Tekniku Skënder Gega është zyrtarisht trajner i Skënderbeut.

Presidenti Ardjan Takaj ka arritur marrëveshjen e bashkëpunimit me trajnerin e mirënjohur.

Gega do të vendoset menjëherë në shërbim të ekipit dhe prej nesër pas prezantimit me ekipin do të nisë përgatitjet për takimin e radhës ndaj Laçit në transfertë!

Rreth alb ko