Kosova

Kosova shembull për të gjithë/ Shpend Ahmeti përqafon Përparim Ramën pak para se t’ia dorëzojë detyrën

Kryetari i deritanishëm i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti e ka përqafuar kryetarin e zgjedhur të kryeqytetit, Përparim Ramën, pak minuta para se të ia dorëzojë detyrën. Rama dhe Ahmeti janë parë të afërt, pak para se të fillojë mbledhja inauguruese e Kuvendit Komunal të Prishtinës. Kryetari i ri i …

Lexo më shumë