Today

Harta, policia italiane njeh Shqipërinë Etnike?

Guardia di Finanza italiane ka kryer një operacion të madh gjatë ditës së sotme duke arrestuar 16 persona për trafik dhe shpërndarje të lëndëve narkotike. Mes të arrestuarve janë edhe 4 shqiptarë, të cilët dërgonin drogën nga Shqipëria në Itali, e cila më pas shpërndahej në qytetet e vendit si …

Lexo më shumë

Denoncoi Vangjush Dakon, shkarkohet djali i Spartak Brahos

Ditën e sotme është shkarkuar nënkryetari i Bashkise Durrës, Arbri Braho (djali i Spartak Brahos). Kujtojmë se dy ditë më parë Braho ka lëshuar një lumë akuzash ndaj ish-kryetarit Vangjush Dako. Fax News mëson se ai është liruar nga detyra që me 9 nëntor. Braho mbante detyrën e nënkryetarit prej …

Lexo më shumë