Turizem

Kryeministri: Kartolinë vjeshte nga Puka Turistike

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur këtë të diel të publikojë një video nga qyteti i Pukës tashmë ai është kthyer në një promovues i bukurive natyrore. Përmes një postimi në “Facebook”, Rama iu uroi ndjekësve të tij një të diel të paqtë. “MIRËMËNGJES ???? dhe me këtë kartolinë vjeshte nga …

Lexo më shumë